Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
Бажаєте посміхнутися ! Натисніть на мене.

Новини


Після візиту нардепа Юрія Павленка депутати змінили свої погляди на голосування
Публікація: Тра 3, 2018

27 квітня о 10 годині розпочалася чергова сесія на якій планувалось розглянути 44 питання. Але ніхто не очікував, що бердичівські депутати протягом трьох годин так і не зможуть затвердити порядок денний.

Отож, протягом цих трьох годин відбувались гарячі дискусії, які місцями переходили на особисті образи.

Детальніше...
774 Переглядів - Коментарів (1)


У Бердичеві в 2017 році дівчаток народилось більше ніж хлопчиків
Публікація: Квітень 26, 2018

Про демографічну ситуацію у Бердичеві на засіданні виконавчого комітету доповідала заступник міського голови Таміла Павлішина. Ситуація у місті ні чим не краща, як і по країні в цілому. Українців стає все менше:
Детальніше...
745 Переглядів - Коментарів (1)


Вартість харчування у навчальних закладах здорожчає
Публікація: Квітень 26, 2018

23 квітня вартість харчування одного дитино-дня в садочках та школах Бердичева збільшится. Здорожчання становитиме від 80 копійок до декількох гривень. Про це повідомила на засіданні виконавчого комітету начальник управління освіти і науки Світлана Басюк.
0 Переглядів - Коментарів (0)


В п`ятницю 13-го в лікарню Бердичева поступив перший хворий на кір
Публікація: Квітень 20, 2018

Кір дістався і Бердичева. Наразі в інфекційному відділенні ЦМЛ перебуває троє хворих. Про це розповіла журналістам завідувач інфекційного відділення Раїса Костюченко.

0 Переглядів - Коментарів (0)


У квартирах бердичівлян тепла нема і не буде. Басейн під питанням
Публікація: Квітень 11, 2018

Є у наших чиновників така чи то слабкість, чи то звичка: 1 квітня підносити людм сюрпризи. І зазвичай, нічого радісного в День сміху для бердичівлян немає. То тарифи на проїзд піднімуть, то комунальні платежі. Цього разу відключили в оселях тепло. І незалежно від того, чи платять люди за тепло, чи мають борги - мерзнуть всі однаково.
Детальніше...
629 Переглядів - Коментарів (0)


З 1 травня нове покращення. Для бердичівлян дорожчає вода
Публікація: Квітень 11, 2018

З 1 травня нове покращення. Для бердичівлян дорожчає вода Не так давно а саме з 15 лютого бердичівлянам підвищили плату за тепло, яке як відомо відключили не 15, а 1 квітня. І знову підвищення тарифу. Цього разу зросте вартість очистки стічних вод, одразу на 40%. Таке рішення 5 квітня одноголосно прийняли члени бердичівського виконкому. Причина нових тарифів на очистку води, пояснює заступник міського голови, у піднятті в ціні всіх складових тарифу. Але з коштів які отримуватиме підприємство, після збільшення тарифу, лише незначну частину планує направити на модернізацію і реконструкцію підприємства: СИНХРОН Тепер, говорить директор ТОВ «КЕС», вони зроблять все для того, щоб очистка стічних вод була якісною. Раніше, мовляв, а це років двадцять підряд, робити цього не могли. Отож з 1 травня бердичівляни отримають квитанції з новими тарифами:
Детальніше...
613 Переглядів - Коментарів (0)


Шифер можна отримати без графіку, тільки заберіть
Публікація: Лютий 6, 2018

Виконком Бердичівської міської ради повідомляє, що видача шиферу та ондуліну для населення, яке зазнало збитки внаслідок стихійного лиха, буде здійснюватись з 12.02. до 31.03.2018 року щотижня у вівторок та п’ятницю з 09.00 до 17.00 за адресою: вул. Чуднівська,156.
Власнику будинку з собою мати документи, що посвідчують особу (паспорт).

 

Після завершення вказаного терміну, залишки шиферу та ондуліну будуть передані для поповнення матеріального резерву.

Детальніше...
773 Переглядів - Коментарів (1)« ПопередняНаступна »
За вікном Live FM
...Наші друзі
РА Дайга

Ріо Бердичів


ФотоГраф Петр Петровский