Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
Бажаєте посміхнутися ! Натисніть на мене.

Новини


Бердичівський виконком розглянув петицію Олексія Тростянського
Публікація: Грудень 4, 2017

Парк культури та відпочинку імені Тараса Шевченка у Бердичеві вже став для багатьох наших мешканців історичним місцем. Тут знайомляться, закохуються, гуляють із дітками. Але нинішній зовнішній вигляд парку викликає у бердичівлян небезпідставне обурення.

Таке обурення вилилось у електронну петицію, автором якої є бердичівський журналіст та громадський активіст Олексій Тростянський.

 

Петиція набрала необхідні 200 голосів мешканців. Тому чиновники винесли її на розгляд членів виконкому.

Детальніше...
216 Переглядів - Коментарів (0)


Бердичів створив екологічну катастрофу у районі
Публікація: Грудень 4, 2017

Декілька років поспіль чотири села Бердичівського району потерпають від забруднених водойм. Масово гине риба, стоїть нестерпний сморід, худоба відмовляється пити таку воду. Державна екологічна інспекція у Житомирській області переконана, що приватні очисні споруди у Бердичеві, які проводять очистку каналізаційних стоків міста, не справляються. Результати перевірки показали, що міські каналізаційні стоки не очищеними потрапляють у водойми району. Населені пункти невдовзі опиняться на межі виживання.

Детальніше...
211 Переглядів - Коментарів (0)


Бердичівські депутати вирішили, що міський голова заслужив щомісячну премію
Публікація: Листопад 1, 2017

Черова сесія Бердчівської міської ради відбулась 25 жовтня. На порядку денному розглядалось десять питань плюс різне. Розпочалось засідання, більш менш, злагоджено. Вісім питань проголосували без особливих дискусій. Коли черга дійшла до дев,ятого яке стосувалось преміювання міського голови у розмірі 75 % від посадового окладу розпочалися гарячі дебати.

Детальніше...
219 Переглядів - Коментарів (0)


Чегрова спроба депутатів відмінити новий тариф на перевезення
Публікація: Жовтень 12, 2017

І знову на сесії Бердичівської міської ради розгорілися дуже гарячі дискусії. Причиною стало звернення депутата Володимира Сенчі з вимогою відмінити рішення виконкому про підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті до 5 гривень. Він заявив, що перевізники не виконали умови, прописані в договорі. Депутат хотів, аби дане питання включили до порядку денного сесії. До того ж, депутат надав 450 підписів бердичівлян зібраних за три години, які також не згідні з ціною квитка у 5 грн.

Детальніше...
231 Переглядів - Коментарів (0)


Більше трьохсот будинків у Бердичеві постраждали від граду
Публікація: Вересень 22, 2017

Вечір 21 вересня не на жарт наполохав бердичівлян. Близько 20.30 розпочався шалений вітер та почав падати град більший за куряче яйце, який наробив біди людям не лише у місті, а й в районі. Більше 300 будинків постраждали від небезпечного природного явища, точну цифру наразі сказати ніхто не береться. Побиті покрівлі, вибиті вікна, понівечені автівки.

 

Наразі у Бердичеві купити шифер не можливо. За старими цінами у сто гривень його розібрали ще зранку.

Детальніше...
231 Переглядів - Коментарів (0)


Хочете отримати субсидію - вчасно розраховуйтесь за послуги
Публікація: Липень 21, 2017

“Зима близько”, - скоро так почнуть говорити не лише персонажі відомого серіалу “Гри престолів”, а й бердичівляни. Адже більшості містян, аби пережити зиму і не замерзнути, потрібно отримати субсидію. Держава продовжує вчити народ “жити по-новому” і впроваджує зміни для отримання субсидії, і звичайно вони не на користь людей.

 

Про новинки повідомила присутніх на черговому засіданні бердичівсього виконкому начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Омельянчук.

Детальніше...
363 Переглядів - Коментарів (0)


Учасники проекту “Гексада — енергоефективна громада” відвідали музей “Експериментаніум”
Публікація: Липень 13, 2017

Музейні експонати, які можна брати до рук та проводити з ними досліди - бажання кожного підлітка і не тільки. Дорослі, які у своєму дитинстві під час відвідин музеїв зазвичай тілький й чули: до експонатів не торкатися, також з великим задоволенням проводили експерименти.

 

Подорож до музею популярної науки “Експериментаніум” стала нагородою для двадцятьох учасників проекту “Гексада — енергоефективна громада” Красівської та Садківської шкіл.

Детальніше...
390 Переглядів - Коментарів (0)« ПопередняНаступна »
За вікном Live FM
...Наші друзі
РА Дайга

Ріо Бердичів


ФотоГраф Петр Петровский