Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Публікація: Тра 30, 2018

Відтепер отримати субсидію певній категорії бердичівлян стане досить проблематичним. Уряд з метою відсіювання громадян, які начебто приховують реальні доходи, вніс суттєві зміни в порядок призначення субсидій.

Про осіб, які вже не мають права отримувати даний вид допомоги та тих кому необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення розповіла його начальник Нататія Омельянчук:

Детальніше...
2125 Переглядів - Коментарів (0)


Публікація: Тра 3, 2018

Незважаючі на низкі зарплати, до речі найнижчі в Житомирській області, у Бердичеві за офіційною інформацією рівень безробіття поступово знижується.

На засіданні виконавчого комітету заступник міського голови Таміла Павлішина, доповіла про основні показники з Центру зайнятості.

Детальніше...
2187 Переглядів - Коментарів (0)


Публікація: Тра 3, 2018

27 квітня о 10 годині розпочалася чергова сесія на якій планувалось розглянути 44 питання. Але ніхто не очікував, що бердичівські депутати протягом трьох годин так і не зможуть затвердити порядок денний.

Отож, протягом цих трьох годин відбувались гарячі дискусії, які місцями переходили на особисті образи.

Детальніше...
1416 Переглядів - Коментарів (0)


Публікація: Квітень 26, 2018

Про демографічну ситуацію у Бердичеві на засіданні виконавчого комітету доповідала заступник міського голови Таміла Павлішина. Ситуація у місті ні чим не краща, як і по країні в цілому. Українців стає все менше:
Детальніше...
1389 Переглядів - Коментарів (0)


Вартість харчування у навчальних закладах здорожчає
Публікація: Квітень 26, 2018

23 квітня вартість харчування одного дитино-дня в садочках та школах Бердичева збільшится. Здорожчання становитиме від 80 копійок до декількох гривень. Про це повідомила на засіданні виконавчого комітету начальник управління освіти і науки Світлана Басюк.
0 Переглядів - Коментарів (0)


В п`ятницю 13-го в лікарню Бердичева поступив перший хворий на кір
Публікація: Квітень 20, 2018

Кір дістався і Бердичева. Наразі в інфекційному відділенні ЦМЛ перебуває троє хворих. Про це розповіла журналістам завідувач інфекційного відділення Раїса Костюченко.

0 Переглядів - Коментарів (0)


Публікація: Квітень 11, 2018

Є у наших чиновників така чи то слабкість, чи то звичка: 1 квітня підносити людм сюрпризи. І зазвичай, нічого радісного в День сміху для бердичівлян немає. То тарифи на проїзд піднімуть, то комунальні платежі. Цього разу відключили в оселях тепло. І незалежно від того, чи платять люди за тепло, чи мають борги - мерзнуть всі однаково.
Детальніше...
1269 Переглядів - Коментарів (0)« ПопередняНаступна »