Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
Бажаєте посміхнутися ! Натисніть на мене.

Новини


На прохання школярів проїхати у маршрутці за 1.50 водій порадив “піти на три букви пішки”
Публікація: Березень 16, 2017

Минулого тижня у вечірній час бердичівські школярі поверталися із спортивних тренувань. Дорога до дому не близька, да й пізня година, тому хлопці вирішили проїхати на маршрутці.

 

Гроші за проїзд у сумі 1.50 грн. передали водію. Той образився і відправив хлопців за нецензурною адресою.

Детальніше...
78 Переглядів - Коментарів (0)


Незабаром бердичівляни зможуть отримувати більше адмінпослуг в одному місці
Публікація: Березень 9, 2017

Бескінечні черги, невдоволені чиновники, гори різних папірців усе це в минулому. Багато різних життєвих питань, як-то реєстрація місця проживання, або зняття з реєстрації, документація на право власності, рухоме майно, земельні питання та багато іншого можна оформити в одному місці - у центрі надання адміністративних послуг, що розташований на першому поверсі міськвиконкому.

Детальніше...
54 Переглядів - Коментарів (0)


Один рік мають бердичівські підприємці для впорядкування тимчасових споруд
Публікація: Березень 3, 2017

Усі ми добре знаємо, що наш Бердичів майже європейське місто. Аби воно ставало ще більш європейським міська влада звернула увагу на тимчасові споруди, більшість з яких не є окрасою нашого славного міста.

 

Тому на засіданні виконавчого комітету присутні розглянули питання “Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності на території міста Бердичева”.

Детальніше...
67 Переглядів - Коментарів (0)


Більше п'яти тисяч бердичівлян шукали допомоги у чиновників міськвиконкому
Публікація: Березень 1, 2017

Отримати допомогу у вирішенні різноманітних проблем та питань бердичівляни можуть звернувшись до відділу роботи з територіальною громадою.

 

За 2016 рік спеціалісти отримали та опрацювали 5 089 звернень від містян, це на 639 менше ніж у 2015 році. Звіт про роботу очолюваного відділу на черговому засіданні виконавчого комітету надала Світлана Борисова.

Детальніше...
61 Переглядів - Коментарів (0)


Лазня в оренду. Дубль 2
Публікація: Березень 1, 2017

З минулого літа бердичівляни і не тільки, чекають коли ж нарешті міська влада визначиться з долею комунальної лазні. Думали-думали, говорили-говорили і вирішили надати лазню в оренду. Але на таких умовах, що й самі не вірили, невже хтось насмілиться її орендувати.

 

Нагадаємо основні вимоги: не змінювати профіль об,єкту, зробити капітальний ремонт приміщення, погасити протягом 9-ти місяців кредиторську заборгованість у сумі 87 000 тисяч гривень, заплатити щомісячну орендну плату - 11 346 гривень і це лише основні умови.

Детальніше...
64 Переглядів - Коментарів (0)


“Нафтогаз” заганяє КП “Бердичівтеплоенерго” в фінансову кабалу
Публікація: Лютий 17, 2017

Депутатів бердичівської міської ради, як і журналістів 14 лютого зібрали на позачергову сесію. На порядок денний виносилось п'ять питань та різне.

Детальніше...
81 Переглядів - Коментарів (0)


Три торгівельні центри незабаром з'являться у Бердичеві
Публікація: Лютий 17, 2017

Напевне потяг до торгівлі у бердичівлян всмоктується з молоком матері, цьому вочевидь сприяє історичне минуле нашого міста. Загальна економічна криза в країні, долар по 29 грн та інші труднощі не стають на заваді підприємцям йти до бажаної мети створювати все нові і нові магазини. Да що там, навіть французи і ті не втримались. Як пам'ятаєте свого часу побудували торгівельний комплекс “Оноре де Бальзак”.

Детальніше...
74 Переглядів - Коментарів (0)« ПопередняНаступна »
За вікном Live FM
...Наші друзі
РА Дайга

Ріо Бердичів


ФотоГраф Петр Петровский