Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
Бажаєте посміхнутися ! Натисніть на мене.

Новини


Лазня в оренду. Дубль 2
Публікація: Березень 1, 2017

З минулого літа бердичівляни і не тільки, чекають коли ж нарешті міська влада визначиться з долею комунальної лазні. Думали-думали, говорили-говорили і вирішили надати лазню в оренду. Але на таких умовах, що й самі не вірили, невже хтось насмілиться її орендувати.

 

Нагадаємо основні вимоги: не змінювати профіль об,єкту, зробити капітальний ремонт приміщення, погасити протягом 9-ти місяців кредиторську заборгованість у сумі 87 000 тисяч гривень, заплатити щомісячну орендну плату - 11 346 гривень і це лише основні умови.

Детальніше...
286 Переглядів - Коментарів (0)


“Нафтогаз” заганяє КП “Бердичівтеплоенерго” в фінансову кабалу
Публікація: Лютий 17, 2017

Депутатів бердичівської міської ради, як і журналістів 14 лютого зібрали на позачергову сесію. На порядок денний виносилось п'ять питань та різне.

Детальніше...
342 Переглядів - Коментарів (0)


Три торгівельні центри незабаром з'являться у Бердичеві
Публікація: Лютий 17, 2017

Напевне потяг до торгівлі у бердичівлян всмоктується з молоком матері, цьому вочевидь сприяє історичне минуле нашого міста. Загальна економічна криза в країні, долар по 29 грн та інші труднощі не стають на заваді підприємцям йти до бажаної мети створювати все нові і нові магазини. Да що там, навіть французи і ті не втримались. Як пам'ятаєте свого часу побудували торгівельний комплекс “Оноре де Бальзак”.

Детальніше...
332 Переглядів - Коментарів (0)


У Бердичеві створять госпітальний округ
Публікація: Січень 31, 2017

У центральних ЗМІ постійно надається інформація про медичну реформу, яку багато пересічних українців погано розуміють та відверто критикують. Посадовці звісно приймають як належне, адже кожен хоче втриматися на робочому місті.

 

Згідно останньої інформації, яку на засіданні Бердичівського виконавчого комітету повідомила заступник міського голови Валентина Адаменко, Бердичеву пощастило він став одним із трьох госпітальних округів, які створять на Житомирщині:

Детальніше...
347 Переглядів - Коментарів (0)


Бердичівські чиновники готові надати лазню в оренду, але чи хто захоче?
Публікація: Січень 30, 2017

На засідання виконавчого комітету, яке відбулося 26 січня під головуванням заступника міського голови Таміли Павлішиної члени виконкому розглянули ряд поточних питань. Зокрема про виділення державою коштів на придбання трьохкімнатної квартири для сім,ї загиблого Федора Мельничука.

Детальніше...
317 Переглядів - Коментарів (0)


Оголошення
Публікація: Січень 13, 2017

0 Переглядів - Коментарів (0)


38 ділянок під індивідуальну забудову по вулиці Одеській отримають учасники АТО
Публікація: Грудень 8, 2016

У Бердичеві 6 грудня відбулись громадські слухання, детального плану території для розміщення садиб-забудов для учасників АТО по вулиці Одеській.

 

У актовій залі міськвиконкому бажаючих послухати про план було зовсім мало, як і журналістів. Хоча, як зазначив заступник міського голови Михайло Гайченя план розроблявся майже 1 рік.

Детальніше...
449 Переглядів - Коментарів (0)« ПопередняНаступна »
За вікном Live FM
...Наші друзі
РА Дайга

Ріо Бердичів


ФотоГраф Петр Петровский