Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
Бажаєте посміхнутися ! Натисніть на мене.

Новини


Сергію Адам'яку на лікування та реабілітацію депутати виділили 25 тис. грн.
Публікація: Березень 31, 2017

На позачерговій сесії бердичівські депутати вирішували питання про виділення матеріальної допомоги постраждалому у зоні АТО, відомому у місті волонтеру Cергію Адам'яку.

 

Доповідала начальник управління соціального захисту населення Наталія Омельянчук.

Детальніше...
327 Переглядів - Коментарів (0)


Начальник Бердичівського відділу поліції запевнила, що не дасть розгойдати ситуацію у місті
Публікація: Березень 31, 2017

У вівторок 28 березня вібулась позачергова сесія. Порядок денний складався із 5-ти питань. Усі безумовно важливі для життєдіяльності Бердичева, але найбільше усі очікували на звіт начальника Бердичівського відділу поліції Ольги Зінченко про стан злочинності у місті. До слова, це був її перший виступ перед бердичівськими депутатами з часу призначення на посаду, тому розпочала Ольга Зінченко із структури ввіреній їй організації.

Детальніше...
303 Переглядів - Коментарів (0)


ОГОЛОШЕННЯ
Публікація: Березень 17, 2017

Виробничий підрозділ Козятинська дистанція колії повідомляє, що згідно планів реконструкції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» з 20 березня по 5 травня 2017 року будуть виконуватися роботи по реконструкції непарної колії перегону Бердичів - Михайленки. На період виконання робіт рух поїздів буде здійснюватись по одній колії, внаслідок чого можуть виникати затримки в русі автотранспортних засобів через залізничний переїзд 30 км перегону Бердичів - Михайленки, що знаходиться в м. Бердичів по вулиці Житомирській.

 

 

Відділ роботи з територіальною громадою

Детальніше...
319 Переглядів - Коментарів (0)


На прохання школярів проїхати у маршрутці за 1.50 водій порадив “піти на три букви пішки”
Публікація: Березень 16, 2017

Минулого тижня у вечірній час бердичівські школярі поверталися із спортивних тренувань. Дорога до дому не близька, да й пізня година, тому хлопці вирішили проїхати на маршрутці.

 

Гроші за проїзд у сумі 1.50 грн. передали водію. Той образився і відправив хлопців за нецензурною адресою.

Детальніше...
317 Переглядів - Коментарів (0)


Незабаром бердичівляни зможуть отримувати більше адмінпослуг в одному місці
Публікація: Березень 9, 2017

Бескінечні черги, невдоволені чиновники, гори різних папірців усе це в минулому. Багато різних життєвих питань, як-то реєстрація місця проживання, або зняття з реєстрації, документація на право власності, рухоме майно, земельні питання та багато іншого можна оформити в одному місці - у центрі надання адміністративних послуг, що розташований на першому поверсі міськвиконкому.

Детальніше...
249 Переглядів - Коментарів (0)


Один рік мають бердичівські підприємці для впорядкування тимчасових споруд
Публікація: Березень 3, 2017

Усі ми добре знаємо, що наш Бердичів майже європейське місто. Аби воно ставало ще більш європейським міська влада звернула увагу на тимчасові споруди, більшість з яких не є окрасою нашого славного міста.

 

Тому на засіданні виконавчого комітету присутні розглянули питання “Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності на території міста Бердичева”.

Детальніше...
247 Переглядів - Коментарів (0)


Більше п'яти тисяч бердичівлян шукали допомоги у чиновників міськвиконкому
Публікація: Березень 1, 2017

Отримати допомогу у вирішенні різноманітних проблем та питань бердичівляни можуть звернувшись до відділу роботи з територіальною громадою.

 

За 2016 рік спеціалісти отримали та опрацювали 5 089 звернень від містян, це на 639 менше ніж у 2015 році. Звіт про роботу очолюваного відділу на черговому засіданні виконавчого комітету надала Світлана Борисова.

Детальніше...
242 Переглядів - Коментарів (0)« ПопередняНаступна »
За вікном Live FM
...Наші друзі
РА Дайга

Ріо Бердичів


ФотоГраф Петр Петровский