Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
Бажаєте посміхнутися ! Натисніть на мене.

Новини


Більше п'яти тисяч бердичівлян шукали допомоги у чиновників міськвиконкому
Публікація: Березень 1, 2017

Отримати допомогу у вирішенні різноманітних проблем та питань бердичівляни можуть звернувшись до відділу роботи з територіальною громадою.

 

За 2016 рік спеціалісти отримали та опрацювали 5 089 звернень від містян, це на 639 менше ніж у 2015 році. Звіт про роботу очолюваного відділу на черговому засіданні виконавчого комітету надала Світлана Борисова.

Детальніше...
177 Переглядів - Коментарів (0)


Лазня в оренду. Дубль 2
Публікація: Березень 1, 2017

З минулого літа бердичівляни і не тільки, чекають коли ж нарешті міська влада визначиться з долею комунальної лазні. Думали-думали, говорили-говорили і вирішили надати лазню в оренду. Але на таких умовах, що й самі не вірили, невже хтось насмілиться її орендувати.

 

Нагадаємо основні вимоги: не змінювати профіль об,єкту, зробити капітальний ремонт приміщення, погасити протягом 9-ти місяців кредиторську заборгованість у сумі 87 000 тисяч гривень, заплатити щомісячну орендну плату - 11 346 гривень і це лише основні умови.

Детальніше...
181 Переглядів - Коментарів (0)


“Нафтогаз” заганяє КП “Бердичівтеплоенерго” в фінансову кабалу
Публікація: Лютий 17, 2017

Депутатів бердичівської міської ради, як і журналістів 14 лютого зібрали на позачергову сесію. На порядок денний виносилось п'ять питань та різне.

Детальніше...
213 Переглядів - Коментарів (0)


Три торгівельні центри незабаром з'являться у Бердичеві
Публікація: Лютий 17, 2017

Напевне потяг до торгівлі у бердичівлян всмоктується з молоком матері, цьому вочевидь сприяє історичне минуле нашого міста. Загальна економічна криза в країні, долар по 29 грн та інші труднощі не стають на заваді підприємцям йти до бажаної мети створювати все нові і нові магазини. Да що там, навіть французи і ті не втримались. Як пам'ятаєте свого часу побудували торгівельний комплекс “Оноре де Бальзак”.

Детальніше...
191 Переглядів - Коментарів (0)


У Бердичеві створять госпітальний округ
Публікація: Січень 31, 2017

У центральних ЗМІ постійно надається інформація про медичну реформу, яку багато пересічних українців погано розуміють та відверто критикують. Посадовці звісно приймають як належне, адже кожен хоче втриматися на робочому місті.

 

Згідно останньої інформації, яку на засіданні Бердичівського виконавчого комітету повідомила заступник міського голови Валентина Адаменко, Бердичеву пощастило він став одним із трьох госпітальних округів, які створять на Житомирщині:

Детальніше...
240 Переглядів - Коментарів (0)


Бердичівські чиновники готові надати лазню в оренду, але чи хто захоче?
Публікація: Січень 30, 2017

На засідання виконавчого комітету, яке відбулося 26 січня під головуванням заступника міського голови Таміли Павлішиної члени виконкому розглянули ряд поточних питань. Зокрема про виділення державою коштів на придбання трьохкімнатної квартири для сім,ї загиблого Федора Мельничука.

Детальніше...
211 Переглядів - Коментарів (0)


Оголошення
Публікація: Січень 13, 2017

0 Переглядів - Коментарів (0)« ПопередняНаступна »
За вікном Live FM
...Наші друзі
РА Дайга

Ріо Бердичів


ФотоГраф Петр Петровский