Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
Бажаєте посміхнутися ! Натисніть на мене.

Новини


Бердичів отримав можливість сам вирішувати, що де та як будувати
Публікація: Квітень 3, 2017

Бердичів став 60-м містом в Україні, який офіційно отримав від держави функції держархбудконтролю. Це означає, що відтепер містянам, робота який пов'язана із будівельною галуззю, не потрібно їздити до Житомира для оформлення необхідної документації.

 

Відтепер до компетенції міської влади входить видача повного пакету дозвільних документів на будівництво та контроль ходу будівельних робіт.

Детальніше...
245 Переглядів - Коментарів (0)


Сергію Адам'яку на лікування та реабілітацію депутати виділили 25 тис. грн.
Публікація: Березень 31, 2017

На позачерговій сесії бердичівські депутати вирішували питання про виділення матеріальної допомоги постраждалому у зоні АТО, відомому у місті волонтеру Cергію Адам'яку.

 

Доповідала начальник управління соціального захисту населення Наталія Омельянчук.

Детальніше...
240 Переглядів - Коментарів (0)


Начальник Бердичівського відділу поліції запевнила, що не дасть розгойдати ситуацію у місті
Публікація: Березень 31, 2017

У вівторок 28 березня вібулась позачергова сесія. Порядок денний складався із 5-ти питань. Усі безумовно важливі для життєдіяльності Бердичева, але найбільше усі очікували на звіт начальника Бердичівського відділу поліції Ольги Зінченко про стан злочинності у місті. До слова, це був її перший виступ перед бердичівськими депутатами з часу призначення на посаду, тому розпочала Ольга Зінченко із структури ввіреній їй організації.

Детальніше...
222 Переглядів - Коментарів (0)


ОГОЛОШЕННЯ
Публікація: Березень 17, 2017

Виробничий підрозділ Козятинська дистанція колії повідомляє, що згідно планів реконструкції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» з 20 березня по 5 травня 2017 року будуть виконуватися роботи по реконструкції непарної колії перегону Бердичів - Михайленки. На період виконання робіт рух поїздів буде здійснюватись по одній колії, внаслідок чого можуть виникати затримки в русі автотранспортних засобів через залізничний переїзд 30 км перегону Бердичів - Михайленки, що знаходиться в м. Бердичів по вулиці Житомирській.

 

 

Відділ роботи з територіальною громадою

Детальніше...
222 Переглядів - Коментарів (0)


На прохання школярів проїхати у маршрутці за 1.50 водій порадив “піти на три букви пішки”
Публікація: Березень 16, 2017

Минулого тижня у вечірній час бердичівські школярі поверталися із спортивних тренувань. Дорога до дому не близька, да й пізня година, тому хлопці вирішили проїхати на маршрутці.

 

Гроші за проїзд у сумі 1.50 грн. передали водію. Той образився і відправив хлопців за нецензурною адресою.

Детальніше...
227 Переглядів - Коментарів (0)


Незабаром бердичівляни зможуть отримувати більше адмінпослуг в одному місці
Публікація: Березень 9, 2017

Бескінечні черги, невдоволені чиновники, гори різних папірців усе це в минулому. Багато різних життєвих питань, як-то реєстрація місця проживання, або зняття з реєстрації, документація на право власності, рухоме майно, земельні питання та багато іншого можна оформити в одному місці - у центрі надання адміністративних послуг, що розташований на першому поверсі міськвиконкому.

Детальніше...
169 Переглядів - Коментарів (0)


Один рік мають бердичівські підприємці для впорядкування тимчасових споруд
Публікація: Березень 3, 2017

Усі ми добре знаємо, що наш Бердичів майже європейське місто. Аби воно ставало ще більш європейським міська влада звернула увагу на тимчасові споруди, більшість з яких не є окрасою нашого славного міста.

 

Тому на засіданні виконавчого комітету присутні розглянули питання “Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності на території міста Бердичева”.

Детальніше...
164 Переглядів - Коментарів (0)« ПопередняНаступна »
За вікном Live FM
...Наші друзі
РА Дайга

Ріо Бердичів


ФотоГраф Петр Петровский