Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
Бажаєте посміхнутися ! Натисніть на мене.

Новини


Чегрова спроба депутатів відмінити новий тариф на перевезення
Публікація: Жовтень 12, 2017

І знову на сесії Бердичівської міської ради розгорілися дуже гарячі дискусії. Причиною стало звернення депутата Володимира Сенчі з вимогою відмінити рішення виконкому про підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті до 5 гривень. Він заявив, що перевізники не виконали умови, прописані в договорі. Депутат хотів, аби дане питання включили до порядку денного сесії. До того ж, депутат надав 450 підписів бердичівлян зібраних за три години, які також не згідні з ціною квитка у 5 грн.

Детальніше...
628 Переглядів - Коментарів (0)


Більше трьохсот будинків у Бердичеві постраждали від граду
Публікація: Вересень 22, 2017

Вечір 21 вересня не на жарт наполохав бердичівлян. Близько 20.30 розпочався шалений вітер та почав падати град більший за куряче яйце, який наробив біди людям не лише у місті, а й в районі. Більше 300 будинків постраждали від небезпечного природного явища, точну цифру наразі сказати ніхто не береться. Побиті покрівлі, вибиті вікна, понівечені автівки.

 

Наразі у Бердичеві купити шифер не можливо. За старими цінами у сто гривень його розібрали ще зранку.

Детальніше...
635 Переглядів - Коментарів (0)


Хочете отримати субсидію - вчасно розраховуйтесь за послуги
Публікація: Липень 21, 2017

“Зима близько”, - скоро так почнуть говорити не лише персонажі відомого серіалу “Гри престолів”, а й бердичівляни. Адже більшості містян, аби пережити зиму і не замерзнути, потрібно отримати субсидію. Держава продовжує вчити народ “жити по-новому” і впроваджує зміни для отримання субсидії, і звичайно вони не на користь людей.

 

Про новинки повідомила присутніх на черговому засіданні бердичівсього виконкому начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Омельянчук.

Детальніше...
767 Переглядів - Коментарів (0)


Учасники проекту “Гексада — енергоефективна громада” відвідали музей “Експериментаніум”
Публікація: Липень 13, 2017

Музейні експонати, які можна брати до рук та проводити з ними досліди - бажання кожного підлітка і не тільки. Дорослі, які у своєму дитинстві під час відвідин музеїв зазвичай тілький й чули: до експонатів не торкатися, також з великим задоволенням проводили експерименти.

 

Подорож до музею популярної науки “Експериментаніум” стала нагородою для двадцятьох учасників проекту “Гексада — енергоефективна громада” Красівської та Садківської шкіл.

Детальніше...
838 Переглядів - Коментарів (0)


5 років мешканці аварійного будинку по вулиці Миру, 2 просять допомоги
Публікація: Липень 7, 2017

Традиційно 22 сесія бердичівської міської ради розпочалася із розгляду депутатських запитів. Першим виступив депутат Станіслав Лужанський який розповів, що до нього звернулися мешканці аварійного будинку по вулиці Миру, 2 з проханням про допомогу.

Детальніше...
802 Переглядів - Коментарів (0)


Міхеіла Саакашвілі обрали свої лідером троє бердичівських депутатів
Публікація: Липень 7, 2017

Троє бердичівських депутатів Станіслав Лужанський, Андрій Чепель, які були членами Патріотичної партії України та Володимир Сенча , оголосили про вступ в ряди партіїї “Рух Нових Сил Міхеіла Саакашвілі”. Офіційну заяву зробив перед присутніми на черговій сесії депутат Станіслав Лужанський.

Детальніше...
809 Переглядів - Коментарів (0)


Що горіло сміття чи трава, з'ясовули на сесії
Публікація: Липень 7, 2017

Не вперше у Бердичеві містяни в літній період дихають продуктами горіння сміттєзвалища і жодного разу ніхто не поніс за це хоч би яке покарання. Усе списується на стихію, або на р,яних журналістів, які за словами співвласника ТОВ “Полісся-Екосфера” Віктора Колісніченка самі палять сміття.

Детальніше...
752 Переглядів - Коментарів (0)« ПопередняНаступна »
За вікном Live FM
...Наші друзі
РА Дайга

Ріо Бердичів


ФотоГраф Петр Петровский