Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
Бажаєте посміхнутися ! Натисніть на мене.

Новини


Того дня у міськвиконкомі співали "Многая літа"
Публікація: Листопад 10, 2010

Справжнє свято відбулось учора в міськвиконкомі. Пообіді у актовій залі зібрались на першу сесію шостого скликання новообрані депутати, Бердичівська міська виборча комісія, Рада ветеранів, керівники підприємств, установ та організацій, керівники політичних партій та громадських організацій Бердичева. Відкрив сесію голова МВК Михайло Кравчук, який підсумував результати виборів. Свій виступ Михайло Іванович розпочав із труднощів з якими зіткнулась комісія у виборчому процесі. Зокрема він зазначив, що окремі політичні партії подали непідготовлених представників у комісії, внаслідок чого деякі з них відмовились від роботи. Також значно знизилась пропускна можливість дільниць у порівнянні з виборами Президента України. Причиною була значна кількість бюлетенів та їх розмір. Як наслідок, значне зниження проголосувавших виборців. Загальний відсоток по місту склав — 40 %. Незважаючи на усі ці причини вибори пройшли організовано і без значних порушень Закону.
Також Голова МВК повідомив про результати виборів міського голови:
«Участь у голосуванні по виборах міського голови взяли 25 708 виборців. Голоси розподілились таким чином: Василь Мазур — 21 143, Сергій Венгринович — 1 000, Сергій Філіпчук — 1071, Людвиг Май — 378. Не підтримали жодного із кандидатів — 1 774, бюлетені, які визнані не дійсними — 342”.
Для участі у виборах до міської ради були подані повідомлення на кандидатів у депупати від двадцяти двох партій. Голова МВК оголосив результати:
“3% бар'єр подолали п'ять політичних партій: Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина” - 23, 94%, кількість депутатських мандатів — 9, “Партія регіонів” — 18,10%, кількість депутатських мандатів — 7, “Фронт змін” - 9, 46%, кількість депутатських мандатів — 4, “КПУ” - 8,72%, кількість депутатських мандатів — 3, “Сильна Україна” - 4,88%, кількість депутатських мандатів — 2.
З усіх депутатів: юристів — 2, вчителів — 6, лікарів — 6, підприємців - 12, службовців — 18, державних службовців — 2, інших професій - 4.
За освітою: вища — 45, середня — 3, загальна — 2.
За віком: до 30 років - 5, від 30 до 50 — 30, старше 50 років — 15.
У складі міської ради — 13 жінок, що складає — 26%, що на 8% більше ніж у міській раді попереднього скликання”.
Міському голові та депутатам, під аплодисмети, вручили тимчасові посвідчення. Працівники культури міста вітали новообрених музичними номерами, зокрема заспівали пісню “Многая літа”.
Після такого невеличкого пісенного концерту приступили до роботи. На порядку денному розглянули вісім питань. Одним з яких було обрання секретаря міської ради. У результаті таємного голосування на цю посаду знову одноголосно обрали Василя Толочка.
Також Василь Константинович вніс пропозицію, щодо затвердження заступників міського голови. По цьому питанню відбулись деякі зміни, зокрема на одного заступника стало більше. Отже, заступником міського голови з гуманітарних питань лишився Іван Демусь, заступником з економічних питань призначили Тамілу Павлішину, з питань житлово-комунального господарства Сергія Онофрійчука, з питань комунального господарства і будівництва Володимира Пономарчука. Міський голова зазначив, що у житлово-комунальному господарстві найбільше проблем, тому потрібно підсилити цей напрямок роботи. Тепер цими проблемами будуть опікуватись два заступники. Закінчилась перша сесія шостого скликання гуртовим фото депутатів.
Матеріал підготувала Людмила Острожинська.
Фото - www.berdichev.biz687 Переглядів - Коментарів (1)
За вікном Live FM
...Наші друзі
РА Дайга

Ріо Бердичів


ФотоГраф Петр Петровский