Нові повідомленняВсього повідомлень: 2402
Нові повідомленняВсього тем: 70
Нові повідомленняВсього користувачів: 1083
Нові повідомленняОстанній користувач: dennikaniz
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Вам не прийшов лист із кодом активації?

Увійти

Початок Site Початок Допомога Пошук Увійти Реєстрація

Коли Ви настроїли Ваш SMF форум, або бажаєте використати інший SMF форум, Ви повинні зареєструвати ім'я користувача. Це дозволить Вам підтримувати ідентичність при відсилання повідомлень і бути в курсі при прочитанні повідомлень, незалежно від того, де Ви працюєте або який комп'ютер використовуєте. Ви зможете настроїти власний профіль і використати систему особистих повідомлень. Ви зможете підписатися на повідомлення по email і стежити за активністю Вашого форуму і багато чого іншого.

  1. Після того як Ви зареєструвалися
  2. Панель Реєстрації

Після того як Ви зареєструвалися

потрібно звернути увагу на одну із двох речей:

  • На будь-якій сторінці форуму Ви можете вибрати Реєстрацію з головного меню.
  • Панель входу надає доступ зареєстрованим користувачам, тоді як Ви повинні зареєструватися, використовуючи посилання Реєстрація з головного меню.
Увага!
Тільки зареєстровані користувачі мають доступ у цей розділ.
Будь ласка увійдіть або зареєструйтеся.

Панель Реєстрації

Реєстрація - Необхідна інформація
Ім'я користувача:
Використовується тільки для ідентифікації форумом.
Email:
Email адреса повиненна бути існуючою.
Пароль:
Підтвердити пароль:
Тут повинна бути реєстраційна угода!


Коли Ви бачите панель реєстрації, Вам потрібно ввести ім'я користувача, email адресу і пароль, і може бути ще й інші опції такі як: приховування Вашої email адреси. Більшість форумів вимагає, щоб Ви прийняли умови реєстраційної угоди, Ви звичайно читаєте угоду і вибираєте Я приймаю перед продовженням. Що трапляється потім залежить від того, як настроєний форум, але Ви побачите наступні речі панель входу згідно цього повідомлення Ви входите! Якщо ж такого немає то є два інших варіанти:

  • Якщо реєстрація настроєна, щоб вимагати активацію за допомогою email, то Ви одержите інструкцію як активувати свій запис. Але є також корисне посилання ('Не одержали код активації по email?') у панелі Інформація користувача якщо Вам не дійшов email або Ви вказали неправильну email адресу.
  • Якщо реєстрація була настроєна на схвалення Адміністратором форуму, що випливає з панелі Ви побачите підтвердження по email схвалив Вас чи ні Адміністратор.
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Theme By Burak